Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty krawieckie "Od juniora do seniora"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Twórcze wakacje

2008-06-27,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

- Mamy już dosłownie ostatnie wolne miejsca w Letniej Szkole Edukacji Artystycznej dla młodzieży niepełnosprawnej - informuje Teresa Młoszewska ze Światowida.


Dziewiąta edycja Letniej Szkoły odbywać się będzie od 21 do 28 lipca. Młodzież uczestniczyć będzie w warsztatach malarskich, ceramicznych, filmowych, fotograficznych, teatralnych, tanecznych, muzycznych, a także w zajęciach z grafiki czy witrażu. Adepci Letniej Szkoły historię i kulturę regionu poznawać będą w niekonwencjonalny sposób, bo podczas wyjazdów i wycieczek. Młodzież pracować będzie pod okiem najlepszych - artystów, pedagogów i terapeutów.

 

Zajęcia odbywać się będą codziennie od godzin porannych w salach i pracowniach artystycznych w Światowidzie ale także w plenerze. W działaniach realizowanych w ramach Letniej Szkoły uczestniczyć będą wolontariusze - uczniowie elbląskich szkół średnich i studenci.


Szczegółowych informacji udziela Teresa Miłoszewska pod numerem telefonu: 055 611 20 65.

 

Organizatorami przedsięwzięcia są: Stowarzyszenie Kulturalne Viva art w Elblągu i Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid w Elblągu.

 

Projekt dofinansowany został przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Warmińsko - Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

 

 

Autor: em

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna