Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

WARSZTATY ANIMACJI RYSUNKOWEJ - wolne miejsca!

2008-05-05,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne dwudniowe zajęcia plastyczne poświęcone sztuce tworzenia animacji rysunkowej. Chętne dzieci w wieku 11. i 12. lat (5-6 klasa szkoły podstawowej) mogą zgłaszać chęć uczestinctwa za pośrednictwem rodziców (nr tel. 55 6112056, 76 lub mailem na adres: kino@swiatowid.elblag.pl).
  


Zajęcia w ramach projektu „Monarchia Dziecięca w Królestwie Polskiej Animacji" odbywać się będą w pierwszych dniach czerwca w Światowidzie. Dzieci, które zgłoszą się na warsztaty, będą miały szansę nauczyć się wykonywać krótkie animacje. Oprócz ciężkiej pracy polegającej na tworzeniu dużej ilości rysunków, będzie szansa na dobrą zabawę i niespodzianki.

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:
Natalia Klonowska
Kino Światowid
Tel. (55) 6112056 
 
 

Warsztaty realizowane jako część projektu: „Monarchia Dziecięca w Królestwie Polskiej Animacji"w ramach 60-lecia Polskiej Animacji, Kino „Światowid" 1-8 czerwca 2008.

 

nk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna