Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty teatralne

2008-04-25,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Centrum Kultury "Światowid'' zaprasza gimnazjalistów i licealistów na bezpłatne warsztaty teatralne, które odbędą się już w poniedziałek.

 

-Zapraszamy na warsztaty teatralne do ''Światowida'' - mówi Sandra Wysocka z grupy Deja vu. - Chcemy stworzyć ekipę ludzi, która nie siedzi bezczynnie. Chcemy wspólnymi siłami stworzyć spektakl, który będzie mówił o nas i nas będzie dotyczył - dodaje.

 

- Być może będziemy w nim krzyczeć i buntować się, a być może będziemy mówić o swoich tęsknotach - mówi Agata Wysocka. Zapraszamy wszystkich chętnych nastolatków na warsztaty teatralne, które odbędą sie 28 kwietnia o godz. 16 na Scenie Na Piętrze w Światowidzie. Będziecie mogli wyrazić siebie przez działania teatralne i przekonacie się, że teatr wcale nie musi być nudny - dodaje.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek i są bezpłatne, zapraszamy uczniów ze szkół gimnazjalnych i średnich.

 

Edyta Machul, Monika Stando

 

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna