Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty teatralne grupa Deja vu

2008-04-11,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Na warsztaty teatralne gimnazjalistów i lecalistów zaprasza grupa Deja vu już w niedzielę. Zapraszamy wszystkich, którzy mają chwilę na działania i zabawę z teatrem.

 

- Jeśli warsztatowiczom spodoba się praca z nami - mówi opiekun grupy Deja vu Edyta Machul - zaprosimy ich do realizacji naszego kolejnego spektaklu.


-Co zaproponujemy na warsztatach? Będzie praca nad plastyką ruchu, ćwiczenia z dykcją - mówi Klod - I na pewno moja ulubiona forma, czyli improwizacje i etiudy aktorskie, podczas których jest naprawdę dużo śmiechu.


Warsztaty odbędą się w niedzielę 13 kwietnia o godzinie 12 w Centrum Kultury Światowid na Scenie Na Piętrze (II piętro). Warsztaty są bezpłatne.

 

 

 

Autor: em

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna