Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty krawieckie "Od juniora do seniora"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wiedzą jak robić animacje rysunkowe

2008-06-05,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Wczoraj zakończyły się warsztaty animacji rysunkowej, w których wzięło udział 17 uczniów szkół podstawowych. Zajęcia realizowane były w ramach projektu "Monarchia Dziecięca w Królestwie Polskiej Animacji".


Projekt ten to laureat konkursu na przedsięwzięcie realizowane w ramach obchodów 60-lecia animacji w Polsce. Przedsięwzięcie dofinansowane zostało przez Polskie Wydawnictwo Audiowizualne.

 

     Monarchia Dziecięca w Królestwie Polskiej Animacji - projekt ten jest przeprowadzany w bezpośrednim powiązaniu z XII. edycją Dziecięcych Oskarów - festiwalem filmów dla dzieci i młodzieży - imprezą cyklicznie realizowaną przez Kino Światowid w Elblągu.

 

Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy wykonywali bardzo pracochłonne rysunki techniką animacji poklatkowej.

 

 -Jestem zaskoczona, że jest to takie trudne zajęcia. Z dwudniowych warsztatów udało nam się zrobić tylko tyle rysunków, które będą stanowiły około 10 sekund filmu-powiedziała jedna z uczestniczek warsztatów.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna