Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora w lutym

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wiedzą jak robić animacje rysunkowe

2008-06-05,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Wczoraj zakończyły się warsztaty animacji rysunkowej, w których wzięło udział 17 uczniów szkół podstawowych. Zajęcia realizowane były w ramach projektu "Monarchia Dziecięca w Królestwie Polskiej Animacji".


Projekt ten to laureat konkursu na przedsięwzięcie realizowane w ramach obchodów 60-lecia animacji w Polsce. Przedsięwzięcie dofinansowane zostało przez Polskie Wydawnictwo Audiowizualne.

 

     Monarchia Dziecięca w Królestwie Polskiej Animacji - projekt ten jest przeprowadzany w bezpośrednim powiązaniu z XII. edycją Dziecięcych Oskarów - festiwalem filmów dla dzieci i młodzieży - imprezą cyklicznie realizowaną przez Kino Światowid w Elblągu.

 

Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy wykonywali bardzo pracochłonne rysunki techniką animacji poklatkowej.

 

 -Jestem zaskoczona, że jest to takie trudne zajęcia. Z dwudniowych warsztatów udało nam się zrobić tylko tyle rysunków, które będą stanowiły około 10 sekund filmu-powiedziała jedna z uczestniczek warsztatów.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna