Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zaskocz bliskich oryginalnym prezentem i kartką świąteczną

2019-12-11,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Szukasz ciekawych pomysłów na świąteczny prezent? A może chciałbyś w tym roku samodzielnie przygotować bożonarodzeniową kartkę? Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim niespodziankę, przyjdź do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na warsztaty tworzenia łapaczy snów oraz kartek świątecznych.

Łapacze snów to indiańskie amulety - zawiesza się je nad miejscem, w którym się śpi, aby wyłapywać złe sny i myśli, tak by rano wstać wypoczętym i pełnym dobrej energii. Łapacze snów to coraz popularniejsza ozdoba, a do jej przygotowania możesz wykorzystać wszystko to, co przyjdzie ci na myśl: sznurki, kamyczki, pióra a nawet makaron!

Każdy przyzna, że w świątecznych pocztówkach zawarta jest pewna magia, a największa tkwi w tych wykonanych własnoręcznie. Kartki inspirowane zimą i nadchodzącą Gwiazdką będziesz mógł zrobić samodzielnie w Światowidzie na warsztatach ze scrapbooking'u.

Warsztaty tworzenia łapaczy snów oraz kartek świątecznych odbędą się w środę 11 grudnia w pracowni plastycznej CSE „Światowid” nr 16 (dolny hol budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł od osoby, płatne w kasie Kina Światowid w dniu warsztatów.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy: e-mail kamila.mach@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 85. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Warsza.

Warsztaty odbywają się w ramach cyklu „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”. Podczas każdego ze spotkań uczestnicy zapoznają się z inną techniką z zakresu sztuk plastycznych.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna