Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Elbląska Liga Tańca – najlepsi z najlepszych

2019-12-06,

Kategoria : Taniec

W marcu 2019 roku Stowarzyszenie Jantar, z myślą o najmłodszych,  utworzyło Elbląską Ligę Tańca, która miała na celu upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci. W projekcie wzięły udział trzy szkoły podstawowe: SP nr 1, SP nr 6, SP nr 19. Efekt tych działań będzie można zobaczyć, już 8 grudnia na hali MOS przy ul. Kościuszki, gdzie odbędzie się turniej Tańca Sportowego.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska, działająca w Elbląskim Klubie Tańca „Jantar”, poprowadziła bezpłatne zajęcia dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. W projekcie wzięło udział łącznie 86 dzieci. Zajęcia odbywały się cyklicznie, co tydzień i zostały wpisane w plany lekcji poszczególnych klas. Projekt cieszył się dużą frekwencją. Po wakacyjnej przerwie, już jako drugoklasiści, wrócili oni do rozpoczętego systemu zajęć, które zakładało że podsumowaniem rocznego cyklu nauki będzie start w grudniowym turnieju.

8 grudnia 2019 uczestnicy Elbląskiej Ligii Tańca zaprezentują nabyte umiejętności rodzicom i bliskim podczas zorganizowanych dla nich wewnętrznych zawodów sportowych, które odbędą się na hali MOS przy ul. Kościuszki w Elblągu. Wyłoni on najlepszych tancerzy Elbląskiej Ligi Tańca.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

 

Elbląska Liga Tańca realizowana była w ramach zadania „Kierunek taniec” – dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna