Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty "Arteintegracja" w Rogajnach

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Elbląg królował na parkiecie

2006-12-11,

Kategoria : Taniec

Miniony weekend był czasem sukcesów naszych tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" - mówi trener Antoni Czyżyk. Podczas Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Tańcu Sportowym i Pucharu Okręgu w Olsztynie - Elbląg królował na parkiecie. Możemy być dumni z naszych tancerzy - dodaje trener - zajęli bardzo wysokie miejsca, a wiele par zdobyło wyższe klasy taneczne.


Sukcesy w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Tańcu Sportowym:
w kategorii do lat 9 elblążanie Julia Bielecka i Paweł Beńko w kombinacji stylów (standardowy i latynoamerykański) zajęli II miejsce, kat. 12 - 13 lat Marta Pilipczuk i Kamil Kopacz II miejsce w standardzie i łacinie. Kategoria 14- 15 lat standard - Alicja Minkiewicz i Bartłomiej Szkutnik I miejsce, II miejsce Paulina Peters i Mariusz Pilipczuk, III miejsce Arleta Wyżlic i Sebastian Rutkowski; łacina - I miejsce Alicja Minkiewicz i Bartłomiej Szkutnik, II miejsce Paulina Peters i Mariusz Pilipczuk. W kategorii młodzieżowej (16 - 18 lat) standard - I miejsce Marta Abramowicz i Mateusz Papużyński, II miejsce Paulina Misiak i Tomasz Wierciński, III miejsce Małgorzata Wilczak i Maciej Lesz. W kategorii dorośli - standard - I miejsce Marta Abramowicz i Mateusz Papużyński.
Sukcesy podczas Pucharu Okręgu: kategoria do 9 lat - kombinacja stylu - I miejsce Julia Bielecka i Paweł Beńko; kat. 10 - 11 lat - kombinacja stylu - I miejsce Paulina Karpińska i Radosław Wołos; kat. 12 - 13 lat - standard - I miejsce Justyna Bereś i Mateusz Czyżyk. W kategorii 12 - 13 lat - łacina - I miejsce Marta Pilipczuk i Kamil Kopacz, II miejsce Justyna Bereś i Mateusz Czyżyk. Kategoria 14 - 15 lat - standard - I miejsce Arleta Wyżlic i Sebastian Rutkowski; łacina II miejsce Paulina Peters i Mariusz Pilipczuk. Kategoria powyżej 15 lat - standard - III miejsce - Izabella Gierulska i Michał Faliński.
Ponadto w rankingu Grand Prix Polski Małgorzata Garlicka i Wiktor Kiszka zajmują pierwsze miejsce, a Dominika Jabłońska i Michał Zacharewicz szóste.
Cieszy fakt - mówi Antoni Czyżyk - że rok ten kończymy takimi sukcesami tancerzy, mamy nadzieję, że zwiastują one powodzenia w roku przyszłym.

 

Autor: em

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna