Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Jantarowcy na podium

2019-04-01,

Kategoria : Taniec

W weekend (30-31 marca) w Ostródzie odbył się Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA 2019. Podczas turnieju można było podziwiać parkietowe zmagania par aż z ośmiu krajów, a tancerze Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" zdobyli wysokie lokaty w czternastu kategoriach.

Ubiegły weekend dla tancerzy EKT "Jantar" był jak zwykle owocny w wysokie miejsca wytańczone na Międzynarodowym Festiwalu Tańca OSTRÓDA 2019. Swoje znakomite umiejętności w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich prezentowali najmłodsi, jak również doświadczeni tancerze. W sumie, na turnieju w Ostródzie, elbląskie pary zdobyły sześć złotych, pięć srebrnych oraz dziesięć brązowych medali. Z najlepszymi wynikami uplasowały się następujące pary:

Kat. 8-9 H 4T D1

2. Wiktor Śniecikowski - Nancy Szatewicz

Kat. 10-11 G 5T

2. Szymon Pilarski - Laura Boguska

3. Kamil Kusiuk - Oliwia Dzida

Kat. 10-11 F Komb. 6T

1. Krzysztof Ryszard Szostak – Amelia Szewczyk

3. Łukasz Sarnowski - Justyna Joanna Reich       

Kat. 12-13 G 5T

3. Jan Preuss – Wiktoria Rosenkiewicz

Kat. 10-11 E

1. Marcel Żmijewski - Zuzanna  Filipiak

2. Marceli Józefowicz - Patrycja Jankowska       

Kat. 12-13 D LA

1. Bartosz Woliński – Maja Konarzewska

3. Paweł Szreder – Wiktoria Szymańska

Kat. 14-15 D "D" LA

3. Michał Dreger - Kinga Sokalska

Kat. 12-13 E "E"

1. Damian Wacławski - Michalina Ciechorska

Kat. Senior I OPEN ST

3. Jarosław Szar - Katarzyna Szar

Kat. Senior I OPEN LA

2. Jarosław Szar - Katarzyna Szar

Kat. 14-15 C ST

2. Maksymilian Kodrzycki - Julia Sowa

3. Krystian Dolegała - Nikola Knyszyńska

Kat. 14-15 C LA

1. Jakub Zieliński - Olga Nycnerska

3. Maksymilian Kodrzycki - Julia Sowa

Kat. pow.15 B ST

1. Marcel Tworkowski - Agnieszka Jankowska

3. Marcin Pilarski - Wiktoria Jezierska

Kat. pow.15 B LA

3. Marcel Tworkowski - Agnieszka Jankowska

 
Gratulujemy!


Autor: Paula Radyikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna