Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Karnawałowe warsztaty „Salsa & Bachata”

2020-02-01,

Kategoria : Taniec

Karnawał to czas zabawy, balów i imprez towarzyskich. Wszystkich tych, którzy lubią się dobrze bawić i chcą aktywnie spędzić czas, zapraszamy na taneczne warsztaty organizowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.   

Przygody z salsą i bachatą powinien spróbować każdy, kto uwielbia egzotyczne i gorące rytmy latino. Te dwa żywiołowe i romantyczne tańce, łączące w sobie rytmy afrokubańskie, karaibskie i jazz, zyskały rzeszę fanów na całym świecie, nic dziwnego więc, że także wśród elblążan mają wielu zwolenników.

Karnawałowe warsztaty salsy z bachatą są propozycją dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności. W szczególności zapraszamy pary - małżeńskie, partnerskie, koleżeńskie.

Zajęcia odbędą się w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80, w sobotę 1 lutego. Początek o godzinie 16:00. Poprowadzi je Jakub Sajko z bydgoskiego Studia Tańca „Adelante”. Zapisz się już dziś, ilość miejsc jest ograniczona, e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl lub tel.: 55 611 01 30, kom.: 609-977-220 w godzinach 8:00-16:00. Wstęp: 30 zł/os.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna