Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty "Arteintegracja" w Rogajnach

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kulturalna wizytówka Elbląga w telewizji

2006-12-08,

Kategoria : Taniec

Drodzy mieszkańcy, już w najbliższą niedzielę film „Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - kulturalna wizytówka Warmii i Mazur", który prezentowany był w Kinie Światowid 4 grudnia, można będzie zobaczyć w Telewizji Elbląskiej.


Ten trwający około 30 minut dokument, który pokazuje, że Warmia i Mazury są miejscem ciekawych imprez kulturalnych i sportowych, a Baltic Cup może być nazywane ich wizytówką, dostarczył widzom wielu emocji. Jeśli chcecie zobaczyć, w jaki sposób film promuje Elbląg - podkreślamy, że dokument będzie emitowany w stacjach całej Polski - zapraszamy do obejrzenia tego dokumentu w Telewizji Elbląskiej 10 grudnia od godziny 10.25. Materiał będzie powtarzany co godzinę.
Film powstał jako cześć realizacji projektu napisanego przez CKiWM „Światowid" pod nazwą „Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - kulturalna wizytówka Warmii i Mazur", który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

 

Projekt „Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP – kulturalna wizytówka Warmii i Mazur” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

 

 

Autor: em

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna