Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

63. OKR - eliminacje

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Medale z Wikielca i Nicei

2018-04-16,

Kategoria : Taniec

Elbląski Klub Tańca  JANTAR to ponad 50 par turniejowych, które startując na kolejnych zawodach walczą o miejsca w finałach, zdobywają  medale a tym samym uzyskują punkty dające możliwość przejścia do wyższej klasy tanecznej.   

W miniony weekend (14-15.04.2018) pary z EKT "Jantar" reprezentowały nasze miasto na turniejach w Wikielcu koło Iławy i Nicei we Francji.

Na WDSF International Open w Nicei najlepsza nasza para Michał Zacharewicz i Kasia Czyżyk była w doskonałej formie. Tancerze dostali się do finału i wywalczyli 3 miejsce.

W sobotę w Wikielcu nasi tancerze wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława. Elblążanie zdobyli 2 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe  medale a do finałów poszczególnych kategorii dostało się łącznie 21 par. Poniżej szczegółowe wyniki.

kat. 10-11 F kombinacja 6 tańców
1 miejsce - Woliński Bartosz - Konarzewska Maja
2 miejsce - Wacławski Damian - Ciechorska Michalina
3 miejsce - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina
4 miejsce - Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia
6 miejsce - Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia

kat. 10-11 lat klasa E, kombinacja 6 tańców
2 miejsce - Pietras Gabriel - Kawa Julia
4 miejsce - Nowak Szymon Piotr - Rybska Dominika

kat. 12-13 lat, klasa F, kombinacja 6 tańców
2 miejsce - Ławrynowicz Maciej - Falów Martyna
4 miejsce - Penke Oskar - Olejnik Paulina

kat. 12-13 lat, klasa E, kombinacja 8 tańców
2 miejsce - Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia

kat. pow.15 lat klasa E, kombinacja 8 tańców
1 miejsce - Brzeziński Dawid - Witkowska Natalia
6 miejsce - Zieliński Paweł - Kruzicka Halina

kat. 12-13 lat, klasa D, styl standardowy

5 miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia

kat. 12-13 lat, klasa D, styl latynoamerykański

6 miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia

kat. 14-15 lat, klasa D styl standardowy

3 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia
5 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia

kat. 14-15 lat, klasa D styl latynoamerykański

5 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

kat. 14-15 lat, klasa C styl standardowy
2 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

kat. 14-15 lat, klasa C styl latynoamerykański
5 miejsce - Skwira Paweł - Łysko Natalia
6 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

kat. 14-15 lat, klasa B styl standardowy
4 miejsce - Skwira Paweł - Łysko Natalia
5 miejsce - Bloch Bartosz - Wieteska Julia

kat. pow.15 lat, klasa C styl standardowy
5 miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria

kat. pow.15 lat, klasa B styl standardowy
2 miejsce - Bernad Mateusz - Zagaja Aniela

kat. pow.15 lat, klasa B styl latynoamerykański
5 miejsce - Bernad Mateusz - Zagaja Aniela

 

Gratulujemy!


Autor: Joanna Karpiuk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna