Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Medalowy weekend!

2019-10-07,

Kategoria : Taniec

W miniony weekend (5-6 października) elbląskie pary taneczne wzięły udział w rywalizacji na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego, zajmując miejsca medalowe i zdobywając punkty w klasyfikacji.

Złoty medal wywalczyła para Nikodem Stańczewski, Julia Fidut. Para wygrała w kategorii 14 – 15 lat w klasie tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich. Trzecie miejsce na podium, ale za to w dwóch stylach, wytańczyli Błażej Jezierski w parze z Malwiną Cybulską. Zawodnicy startowali w kategorii 10-11 lat w klasie tanecznej D.   

Pozostałe pary dzielnie walczyły o cenne punkty w ogólnej klasyfikacji, które dają możliwość awansu do wyższej klasy tanecznej.  

 

 

 

Poniżej pozostałe wyniki.

‪10-11 D ST
‪3 m-ce Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

10-11 D LA
3 m-ce Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

12-13 E Komb. 8T
4 m-ce Penke Oskar - Falów Martyna
9 m-ce Koperczak Oskar - Waluszkiewicz Emilia

‪12-13 C ST
‪6 m-ce Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria
7 m-ce Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia

‪14-15 C ST
‪1 m-ce Stańczewski Nikodem - Fidut Julia
4 m-ce Dreger Michał - Sokalska Kinga

14-15 C LA
5 m-ce  Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

Podczas tego weekendu nie zabrakło też elbląskiego akcentu na turnieju WDSF w Ostrawie  w Republice Czeskiej. Para Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” – Anna i Jarosław Kraińscy  – uplasowała się na 11. miejscu w swojej kategorii wiekowej.  

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna