Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

63. OKR - eliminacje

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Półkolonie - artystycznie i tanecznie

2017-06-26,

Kategoria : Taniec

Co zrobić z dzieckiem podczas wakacji ? – to odwieczny problem każdego rodzica. Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko było w pobliżu, miało zapewnioną opiekę i zabawę to doskonałym rozwiązaniem są półkolonie. Na naszych nie zabraknie twórczych zajęć i świetnych atrakcji.

Półkolonie realizowane będą w dwóch terminach: 26-30.06.2017 i 3-7.07.2017 w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu.

W ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy półkolonie i okazały się strzałem w dziesiątkę – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Światowid to doskonałe miejsce na takie działania, mamy tu pracownie do realizacji warsztatów plastycznych, ceramicznych, teatralnych, tanecznych, pracownię digitalizacji oraz kino, które można pokazać dzieciom od zaplecza oraz zobaczyć w nim nowości filmowe. Planujemy oczywiście także atrakcje poza Światowidem, a wśród nich m.in. wycieczkę do Nowej Holandii, Manufaktury Słodyczy, zajęcia w Jump Fitness i przejażdżki konne.

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy turnus przewidziany jest dla 30 dzieci, które zostaną podzielone na dwie 15 - osobowe grupy. Poza atrakcyjnym programem dzieci zapewnione będą miały: ubezpieczenie, drugie śniadania, dwudaniowy obiad i fachową opiekę. Półkolonie zostaną zgłoszone do Kuratorium Oświaty. Koszt udziału to 350 zł. Informacje na temat półkolonii można uzyskać na stronie www.promyk.elblag.pl.

 

Organizatorem półkolonii jest Stowarzyszenie "Jantar" i Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu.


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna