Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Premiera książki "Projekcje" w obiektywie Tomasza Misiuka

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Przygoda z The World Games 2017

2017-07-20,

Kategoria : Taniec

Stwórz największe sportowe wydarzenie roku! Zostań wolontariuszem The World Games 2017 we Wrocławiu!

World Games, czyli Światowe Igrzyska Sportowe (potocznie nazywane olimpiadą sportów nieolimpijskich) mają za zadanie wypromowanie nieolimpijskich dyscyplin. Dziesiąta edycja World Games odbędzie się w Polsce, we Wrocławiu, od 20 do 30 lipca br. Organizatorzy zachęcają do współpracy osoby, które chcą zobaczyć organizację igrzysk od kuchni, poznać najlepszych zawodników na świecie i zdobyć bezcenne doświadczenie i nowe znajomości.

- Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, które w 2015 roku wspólnie z Federacją Tańca Sportowego realizowało projekt dofinansowany ze środków programu Erasmus+ Priorytet Sport, gościło wówczas przedstawicielkę biura organizacyjnego TWG 2017 – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid” i prezes Federacji Tańca Sportowego. – Elbląg znany jest z organizacji turniejów tanecznych rangi mistrzostw, zaś FTS została wytypowana do zorganizowania i przeprowadzenia zawodów w sportach tanecznych podczas TWG 2017, dlatego zachęcamy do  przyłączania się do współpracy przy organizacji The World Games.

Osoby chętne udziału w tym wydarzeniu, w którym przewiduje się udział ponad 4 000 sportowców rywalizujących na 26 obiektach, mogą się zgłaszać do 28 lutego za pośrednictwem strony www.theworldgames2017.com/wolontariat.

- Wolontariusze będą opiekować się drużynami, odpowiadać za przebieg zawodów i logistykę wydarzenia, wspierać zawodników, sędziów, gości VIP i dziennikarzy z całego świata – dodają organizatorzy. - Wszyscy wolontariusze otrzymają wyżywienie, ubezpieczenie, stroje i bezpłatną komunikację miejską. Osoby spoza Wrocławia otrzymają także bezpłatne noclegi na czas szkoleń i zawodów.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna