Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

ARTystyczne czwARTki | Przebłyski natury

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Przyjdź zatańczyć swinga! (wideo)

2019-11-16,

Kategoria : Taniec

 W sobotę, 16 listopada w Centrum Tańca „Promyk” w ramach „Spotkań z tańcem” odbędą się otwarte warsztaty taneczne swingu. Jeżeli lubisz kołyszące rytmy i chcesz nauczyć się nowych kroków tanecznych, to nie może tam Ciebie zabraknąć!

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje wydarzenie z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem uczestnicy będą mieli możliwość poznania tańców swingowych, takich jak Lindy hop i Charleston. Te wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych style tańca towarzyskiego nazywane bywają też tańcami ulicznymi lub zwyczajowymi z uwagi na ich improwizowaną i towarzyską naturę. Dziś są ważnym elementem kultury tanecznej i tańczone są w wielu kombinacjach: solo, z partnerem, bądź też w grupie par lub solistów. Podstawowe kroki dają olbrzymi wybór możliwości w improwizacji.

Nasze warsztaty będą skierowane do pań, zatem tańczyć będziemy solo. W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 16 listopada w Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80. Rozpoczynamy od godz. 16:00.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zgłosić się do Promyka telefonicznie, mailowo lub poprzez stronę na facebook’u. Zakupu wejściówek (koszt 20 zł/os) można dokonywać w biurze CT „Promyk” od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 oraz w dniu wydarzenia, od godziny 15:00.

Centrum Tańca „Promyk”
ul. Browarna 80
biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel.: 55 611 01 30/40
tel. kom.: 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl
facebook/CentrumTańcaPromyk


Autor: red.

Drukuj

Filmy

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna