Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Spotkania z tańcem - warsztaty dancehall

2019-02-16,

Kategoria : Taniec

Masz dosyć ciągłego śniegu, mrozu i braku słońca? Nam zima się już znudziła! Żeby podkręcić temperaturę zapraszamy na otwarte warsztaty dancehall. Przyjdź w sobotę, 16 lutego, do Centrum Tańca „Promyk” i podaruj sobie trochę słońca!

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje imprezę z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem będą to otwarte warsztaty dancehall. Zajęcia przeznaczone są  dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehall to bardzo płynny i sensualny taniec pochodzący z Jamajki. Obfituje w ruchy polegające na potrząsaniu pupą, bujaniu biodrami oraz demonstrowaniu atutów kobiecej sylwetki.

- Otwarte warsztaty dancehall to nie tylko gorąca zabawa i odskocznia od codziennych napięć, ale również świetny pomysł, aby nauczyć się nowego stylu i wykorzystać  umiejętności w trakcie karnawałowej imprezy – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”. - Warsztaty sprawią, że  poczujecie eksplozję kobiecości, pewności siebie oraz atrakcyjności.

W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę, 16 lutego, w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Start godz. 15:30.

Zapraszamy do zapisów - ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.promyk.elblag.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

facebook/CentrumTańcaPromyk  


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna