Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty krawieckie "Od juniora do seniora"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sukcesy Blefików

2019-05-13,

Kategoria : Taniec

W sobotę hip-hopowcy z Centrum Tańca "Promyk"  wzięli udział w II Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Tanecznych AWANGARDA w Siarkowicach, zdobywając liczne miejsca na podium.

Na zawodach w Siarkowicach tancerze z „Promyka” pokazali się z jak najlepszej strony, zajmując miejsca w finale lub przechodząc każdą z rund. Prezentowali się w solówkach, duetach oraz w formacjach.

Zespół Blefik wytańczył najwyższe miejsce na podium, zdobywając złoty medal w kategorii 12-15 lat. Młodsi koledzy z zespołu Blefik Kids zdobyli srebrny medal w kategorii Formacja 9-11 lat.

W solówkach zaprezentowało się sześciu elbląskich zawodników, z czego trzech hip-hopowców stanęło na podium. Oto wyniki:

Solo 9-11 lat:

1 miejsce - Szymon Grzybowski

Solo do lat 8:

2 miejsce - Vanessa Wrzesińska

Solo 12-15 lat:

3  miejsce Adrian Witkowski

5  miejsce Wiktoria Fos

6  miejsce Natalia Mittelstaedt

7  miejsce Zuzanna Szucka

Podczas zawodów mieliśmy też reprezentację w kategorii Duet 9-11 lat. Vanessa Pałasz i Natalia Radzicz zaprezentowały się bardzo dobrze zdobywając 3 miejsce na podium. 

 


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna