Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Taniec na ferie

2019-01-23,

Kategoria : Taniec

Treningi taneczne, warsztaty artystyczne oraz aktywne wyjścia - tak spędzają czas tancerze Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" podczas półzimowiska pod hasłem „Taniec na ferie”  dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta Elbląg.

W poniedziałek, 21 stycznia rozpoczęły się ferie skierowane do tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar".

- Podczas ferii zawodnicy są przygotowywani do zbliżającego się sezonu turniejowego, który zaczyna się w lutym – mówi Anna Czyżyk, instruktorka tańca.  - Przygotowujemy dzieci pod względem czysto technicznym oraz pracujemy nad utrzymaniem dobrej kondycji młodych sportowców. Dzieci mają do opanowania bardzo duży materiał, a dzięki temu, że pracujemy intensywnie przez 5 dni możemy znacznie przyspieszyć ich rozwój.

Uczestnicy półzimowiska nie próżnują. Dzień zaczynają od intensywnej rozgrzewki, a w codziennym programie mają jeszcze dwa treningi taneczne. Zajęcia prowadzą instruktorzy Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar", w tym jedna z najlepszych polskich par – Katarzyna Czyżyk i Michał Zacharewicz. Poza ciężką pracą jest też czas na wypoczynek i atrakcje. Dzieci odpoczywają na zajęciach artystycznych, takich jak warsztaty plastyczne, ceramiczne, teatralne czy warsztaty szycia, podczas których powstają krasnale. Ponadto w programie zajęć znalazły się seans w kinie Światowid, wyjście do Activity Parku i na Jump Fitness. 
 
- Program zimowiska został przygotowany tak, aby dzieciom stworzyć możliwość wypoczynku, rozrywki i rozwoju – mówi Joanna Karpiuk, koordynator zadania „Taniec na ferie”.  - Wszystkie zaplanowane atrakcje mają przyczynić się do pogłębiania i doskonalenia ich pasji oraz zadowolenia uczestników.


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna