Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Premiera książki "Projekcje" w obiektywie Tomasza Misiuka

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Turniej taneczny dla najmłodszych

2017-04-22,

Kategoria : Taniec

Młodzi i wdzięczni tancerze będą mieli okazję zaprezentować się podczas Pokazowego Turnieju Tańca „Bażant”. Turniej odbędzie się w sobotę 22 kwietnia na sali widowiskowo-sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” to doskonała okazja dla uczestników, by zademonstrowali efekty kilkumiesięcznej pracy pod okiem instruktorów. Rodzice będą mieli przyjemność obejrzeć pokaz taneczny z udziałem ich dzieci i głośno im dopingować.

– To ważny moment nie tylko dla naszych tancerzy, ale też ich rodzin – mówią organizatorzy. – Występom często towarzyszą wzruszenia. Część rodziców po raz pierwszy obejrzy występ swoich pociech.

Turniej skierowany jest nie tylko do podopiecznych z Centrum Tańca „Promyk”, ale też do osób, które uczą się w innych elbląskich szkołach. To także idealny moment dla niezdecydowanych rodziców, by na własne oczy przekonać się, jak wygląda praca z najmłodszymi i jakich efektów można spodziewać się w krótkim czasie. Może to właśnie ich dziecko będzie kolejnym wybitnym tancerzem?

Repertuar taneczny uczestników będzie bardzo zróżnicowany. Na parkiecie będzie można zobaczyć taniec towarzyski, elementy tańca nowoczesnego, a także gimnastykę artystyczną. Swoje umiejętności zademonstrują gościnnie bardziej doświadczeni tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”.

- Dla wielu uczestników będzie to pierwszy publiczny występ – dodają organizatorzy. – Duża sala, nagłośnienie, głośna muzyka – wszystkie elementy sprawiają, że najmłodsi mogą się odrobinę stresować. W turnieju chodzi nie o wyłonienie najlepszych, ale przede wszystkim dobrą zabawę i możliwość zaprezentowania się publiczności.

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 15:30. Bilety w cenie 5 złotych będzie można zakupić przed turniejem w kasie CSE „Światowid”. Dla dzieci do 7 lat wstęp jest wolny.


Autor: Sebastian Czarnecki

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna