Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Elbląskie Noce Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne
menu

Galeria

Bażant 2017

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Turniej taneczny dla najmłodszych

2017-04-22,

Kategoria : Taniec

Młodzi i wdzięczni tancerze będą mieli okazję zaprezentować się podczas Pokazowego Turnieju Tańca „Bażant”. Turniej odbędzie się w sobotę 22 kwietnia na sali widowiskowo-sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” to doskonała okazja dla uczestników, by zademonstrowali efekty kilkumiesięcznej pracy pod okiem instruktorów. Rodzice będą mieli przyjemność obejrzeć pokaz taneczny z udziałem ich dzieci i głośno im dopingować.

– To ważny moment nie tylko dla naszych tancerzy, ale też ich rodzin – mówią organizatorzy. – Występom często towarzyszą wzruszenia. Część rodziców po raz pierwszy obejrzy występ swoich pociech.

Turniej skierowany jest nie tylko do podopiecznych z Centrum Tańca „Promyk”, ale też do osób, które uczą się w innych elbląskich szkołach. To także idealny moment dla niezdecydowanych rodziców, by na własne oczy przekonać się, jak wygląda praca z najmłodszymi i jakich efektów można spodziewać się w krótkim czasie. Może to właśnie ich dziecko będzie kolejnym wybitnym tancerzem?

Repertuar taneczny uczestników będzie bardzo zróżnicowany. Na parkiecie będzie można zobaczyć taniec towarzyski, elementy tańca nowoczesnego, a także gimnastykę artystyczną. Swoje umiejętności zademonstrują gościnnie bardziej doświadczeni tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”.

- Dla wielu uczestników będzie to pierwszy publiczny występ – dodają organizatorzy. – Duża sala, nagłośnienie, głośna muzyka – wszystkie elementy sprawiają, że najmłodsi mogą się odrobinę stresować. W turnieju chodzi nie o wyłonienie najlepszych, ale przede wszystkim dobrą zabawę i możliwość zaprezentowania się publiczności.

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 15:30. Bilety w cenie 5 złotych będzie można zakupić przed turniejem w kasie CSE „Światowid”. Dla dzieci do 7 lat wstęp jest wolny.


Autor: Sebastian Czarnecki

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna