Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

OFSS "...czy to jest kochanie?" 2019 - przesłuchania

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Turniejowe sukcesy

2018-04-09,

Kategoria : Taniec

Nie wszyscy podczas tego słonecznego weekendu odpoczywali. Niektórzy zawodnicy Elbląskiego Klubu Tańca JANTAR postanowili zawalczyć o miejsca na podium i medale.

W Gdańsku na XIV Pomorskim Festiwalu Tańca "Kids Edition" wystartowały dwie nasze pary. Zuzanna Filipiak wraz z partnerem Marcelem Żmijewskim zdobyli I miejsce, pokonując 11 par. W tej samej kategorii, czyli 10-11 lat klasa taneczna F, druga z elbląskich par - Maja Konarzewska i Bartek Woliński - wywalczyła równie wysokie 3 miejsce.

Na I Otwartym Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Miasta Łowicz, triumfowała kolejna elbląska para. Natalia Witkowska i Dawid Brzeziński tańcząc w kategorii pow. 15 lat (klasa taneczna E) stanęli na najwyższym miejscu na podium i przywieźli do Elbląga złote medale .

Tancerzom i ich trenerom serdecznie gratulujemy!


Autor: Joanna Karpiuk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna