Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora "Teraz My"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Weekend na medal

2018-11-19,

Kategoria : Taniec

W miniony weekend tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar udział wzięli w zawodach rozegranych w Kolbudach i Olsztynie. Wynikiem jest 12 złotych, 12 srebrnych i 14 brązowych medali oraz uzyskanie przez parę awansu do klasy C.

W sobotę w Kolbudach odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe Cup – Grand Prix Polski EKS. W turnieju udział wzięli młodsi i starsi elbląscy zawodnicy, którzy spisali się na medal. Poniżej najlepsze wyniki: 

8-9F:
1 miejsce - Konrad Śliwa i Hanna Buczek
3 miejsce - Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk
10-11F:
2 miejsce - Filip Smolarek i Otylia Walińska
3 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich
10-11E kombinacja 6:
2 miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska
3 miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk
12-13D Standard
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
3 miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska
12-13D LATIN:
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
12-13C LA:
3 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska
14-15D Standard:
3 miejsce - Michal Dreger i Kinga Sokalska
GPP Dorośli Open ST:

7 miejsce – Grzegorz Ślusarski i Paulina Karpińsk

W niedzielę, 18 listopada w Olsztynie odbyły się turniej - Roztańczona Warmia i Mazury, w ramach którego rozegrany został ogólnopolski turniej punktowy oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego.  

Wyniki z turnieju punktowego:
10-11F:
1 miejsce - Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn
3 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich
12-13 G:
1 miejsce – Jurand Kuźniarski i Zuzanna Daraszkiewicz
12-13E:
1 miejsce - Oskar Penke i Dominika Rybska
12-13D ST:
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa -> Awans do klasy C w standardzie
12-13D LA:
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
14-15D ST:

1 miejsce - Wiktor Walczak i Julia Skwira
2 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska
14-15D LA:
2 miejsce - Wiktor Walczak i Jullia Skwira
14-15C ST:
3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

Wyniki z Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

MW Dzieci Starsze ST:
2 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa
3 miejsce - Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska
MW Dzieci Starsze LA:

2 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa
3 miejsce - Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska
MW Juniorzy Młodsi ST:
1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska
3 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
MW Juniorzy Młodsi LA:
1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska
MW Juniorzy Starsi ST:
1 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko
3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska
MW Juniorzy Starsi LA:
1 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko
3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska
MW Młodzież ST:
2 miejsce - Mateusz Bernad i Marianna Karman
3 miejsce - Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska
MW Dorośli ST:
1 miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska
MW Dorośli LA:
1 miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

Wyniki pozostałych elbląskich tancerzy dostępne są na stronie www.promyk.elblag.pl


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna