Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

„Refleksja” w kadrze

2015-09-03,

Kategoria : Wystawy

Jeszcze kilka miesięcy temu o fotografii wiedzieli niewiele, a już 3 września o godz. 18.00 zapraszają do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na wernisaż wystawy z ich zdjęciami. O kim mowa? O uczestnikach kursu fotograficznego.Ile można nauczyć się przez trzy miesiące? Przyjdź i zobacz wystawę „Refleksja”.
- Tematem przewodnim jest zastanowienie się nad umiejętnością wypowiedzi poprzez kadr fotograficzny. Prace w większości nawiązują do malarstwa i stanowią próbę zestawienia obrazu z reinterpretacją fotograficzną – mówi instruktor fotografii Artur Kalinowski.
Jak będzie można przekonać się podczas oglądania zdjęć, uczestnicy kursu uczą się nie tylko kreatywnie wykorzystywać sprzęt fotograficzny, także poznają zasady tworzenia kompozycji, złoty podział i analizę obrazu.
- Podsumowaniem naszego kursu zawsze jest wystawa – dodaje Artur Kalinowski.
Spotkanie organizacyjne rozpoczynające nową edycję kursu odbędzie się 4 września o godz. 17.00 w sali 38 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kurs potrwa trzy miesiące, koszt udziału wynosi 600 zł (z możliwością rozłożenia na 3 raty po 200 zł).
Natomiast wernisaż wystawy „Refleksja” odbędzie się 3 września o godz. 18.00 w holu CSE „Światowid”. Wystawę będzie można oglądać do końca września na I i II piętrze Centrum.


Autor: Sylwia Warzechowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna