Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

To, co powstało w studiu i plenerze

2014-08-26,

Kategoria : Wystawy

Zakończyła się czwarta edycja kursów fotografii, które prowadził Artur Kalinowski. Już 26 sierpnia, o godz. 18, w Centrum Spotkań Europejskich odbędzie się wernisaż prac uczestników.


 - Wystawa jest zwieńczeniem trzymiesięcznej pracy uczestników kursu fotograficznego od podstaw, a także kursu dla średnio  zaawansowanych – mówi Artur Kalinowski. - Zaprezentowane fotografie są wynikiem pracy w przenośnym studiu fotograficznym, a także efektem plenerów fotograficznych na terenie Elbląga i okolic.

Nauczyciel nie narzucał tematu prac. Powstały więc zdjęcia, które są bardzo osobistym podejściem do fotografii. Prace, które będzie można oglądać w Galerii Nobilis, a także na I i II piętrze  Światowida, oddają w pełni charakter osób stojących po drugiej stronie obiektywu.

- Wybrane fotografie są zróżnicowane pod względem tematycznym, artystycznym, a także technicznym. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w trybie manualnym. Chętnych na kolejne kursy zapraszam już od września – dodaje Artur Kalinowski.

 Wernisaż wystawy odbędzie się 26 sierpnia o godz. 18 w Galerii Nobilis. Wystawę będzie można oglądać do 18 września


Autor: Sylwia Warzechowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna