Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

ARTystyczne czwARTki | Przebłyski natury

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Uporczywe natchnienia | Wystawa Małgorzaty Kwolek (wideo)

2020-09-11,

Kategoria : Wystawy

Za nami drugi wernisaż w ramach cyklu ARTystyczne czwARTki. Małgorzata Kwolek zaprezentowała prace z dziedziny grafiki warsztatowej, rysunku i kaligrafii. To oczywiście nie koniec wrześniowych spotkań ze sztuką w „Światowidzie”. Przed nami jeszcze dwie wystawy i niezwykłe doznania artystyczne!

Wystawa „Uporczywe natchnienia” była debiutancką prezentacją Małgorzaty Kwolek. Autorka zabrała nas w podróż po swoim świecie wewnętrznym, opowiadając przez język plastyki o swojej wrażliwości. Tematy, które szczególnie ją interesują to fauna i flora, kondycja psychiczna człowieka, architektura, a także abstrakcja.

Wystawę można oglądać w Galerii na Balkonach w CSE „Światowid” do 30 października.

 

 ARTystyczne czwARTki

  • 17 września 17:00 – Galeria Nobilis – Maria Michoń - „Kwestia koloru”
  • 24 września 17:00 - Galeria Na Balkonach – I piętro - Thomas Johansen, Michael Lindholm, Martin Kunzendorf – „Przebłyski natury” (Glimpses of Nature)

Do zobaczenia w „Światowidzie”!


Autor: red.


Trailer

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna