Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

ARTystyczne czwARTki | Kwestia koloru

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

"Zapis piękna zaklętego w kamieniu" Jacka Kamińskiego

2020-03-02,

Kategoria : Wystawy

Zapraszamy na wystawę Jacka Kamińskiego "Zapis piękna zaklętego w kamieniu". Wystawę można oglądać w Galerii Nobilis do końca marca.

Dyplom uzyskał w 1997 na Sztukach Pięknych w zakładzie malarstwa UMK w Toruniu. Zorganizował kilkanaście wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Brał udział w kilkunastu wystawach zbiorowych.

Artystę interesuje różnorodność w sztuce. Kocha zwiewność akwareli w pejzażu, gęstość farby olejnej w motywach kwiatowych i ciężkość materii w kompozycjach reliefowych. Niedawno zaczął poszukiwania w rysunku, przez kompozycje surrealne i abstrakcyjne. Jego namiętność to wszelkie przejawy ekspresjonizmu, w pejzażu, architekturze i abstrakcji.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna