Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Bilety do kina ON-LINE

2009-11-06,

Kategoria : Z życia firmy

Ruszyła nowa rezerwacja internetowa - teraz w łatwy sposób możesz rezerwować bilety na wszystkie seanse kinowe nie wychodząc z domu. Tak będzie można też rezerwować miejsca na inne przedsięwzięcia kulturalne organizowane przez "Światowid".

Od teraz w każdej chwili można zarezerwować bilety przez internet. Rezerwacja on - line jest czynna przez 24h/dobę.

- Można nie tylko wybierać film i godzinę, jak to było dotychczas, ale też swoje ulubione miejsca na sali - wyjaśnia Marcin Grajkowski z CSE "Światowid", który zajął się techniczną stroną wprowadzania tego udogodnienia. - Dokonywać rezerwacji można nie tylko na seanse kinowe, ale też pozostałe wydarzenia, pod warunkiem, że są jeszcze wolne bilety.

Za zarezerwowane bilety na seans kinowy należny zapłacić i odebrać je z kasy pół godziny przed projekcją. 

- Natomiast na koncerty, spektakle i inne imprezy, których organizatorem jest "Światowid" informacja o zasadach złożenia zamówienia biletu będzie zawarta w zakładce "rezerwacja on-line" na naszej stronie internetowej - zapowiada Marcin Grajkowski.

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna