Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dzień Działacza Kultury 2019

2019-05-29,

Kategoria : Z życia firmy

Z okazji przypadającego 29 maja Dnia Działacza Kultury składam serdeczne życzenia i podziękowania twórcom i animatorom życia kulturalnego naszego miasta i regionu.
Pamiętajmy, że nasza praca jest niezwykle istotna, ponieważ kultura pełni ważną rolę w życiu człowieka i jest nieodzownym czynnikiem trwania i rozwoju ludzkości. Dlatego my, ludzie kultury, musimy być świadomi znaczenia naszej pracy.
Życzę zatem ciekawych pomysłów na wydarzenia kulturalne i edukacyjne, wielu uczestników tych inicjatyw, pasji twórczej, satysfakcji z podejmowanych działań oraz pomyślności w życiu osobistym.   

 Antoni Czyżyk, Dyrektor CSE "Światowid" w Elblągu 


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna