Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Komunikat

2010-01-12,

Kategoria : Z życia firmy

Dział informatyczny komunikuje, że dzisiaj, 12 stycznia po godzinie 16.00 wyłączona zostanie sieć komputerowa w Centrum. Tym samym nie będzie dostępu do naszych serwerów z wewnątrz naszej sieci ani do Internetu.


Ta przerwa techniczna związana jest z koniecznością przekonfigurowania naszych urządzeń zarządzających siecią do podłączenia nowego łącza internetowego o wyższych parametrach.

 

- Za wszystkie niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - mówi Marcin Grajkowski. - Sieć swoją sprawność będzie miała przywróconą najpóźniej dzisiaj w nocy.

 

Jak zapewniają informatycy jutro, zaczynając pracę, nikt nie odczuje z tego tytułu żadnych niedogodności.

 

Jednocześnie informujemy, że w związku z pracami w godzinach wieczornych mogą wystąpić problemy z dostępem do naszych stron internetowych.

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna