Szkolenie swoich umiejętności tanecznych rozpoczną już w najbliższy weekend tancerze EKT Jantar podczas zgrupowania w Iławie.
O tym, że są świetnymi tancerzami świadczą zdobywane przez nich liczne nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych. Chcą jednak być jeszcze lepsi Mogą, a w tym ma pomóc obóz taneczny w Iławie zorganizowany przez Stowarzyszenie Jantar.
W zgrupowaniu weźmie udział ponad 90 tancerzy, którzy poprzez ciężką pracę podczas treningów będą szlifować swoje umiejętności, by móc odnosić kolejne sukcesy.
Ogranizatorzy przewidzieli także czas na relaks i rekreację. Tancerze będą mieli okazję poddać się kąpielom słonecznym nad mazurskim jeziorem, udać się na wycieczki w celu poznania szczególnie atrakcyjnych okolic i wziąć udział w rozgrywkach piłki nożnej oraz siatkowej.
Obóz dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Autor: Monika Stando, Marta Chudy