Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Klub Aktywnego Seniora - sierpień 2018

W czwartek, 23 sierpnia, odbyły się aż dwa spotkania w ramach Klubu Aktywnego Seniora. Warsztaty o godz. 15.00 poprowadziła Anita Pawlak - trenerka, edukatorka i entuzjastka dzielenia się tym co zdrowe i ekologiczne. Nasi Klubowicze mieli okazję przygotować ekologiczny proszek do prania oraz odświeżacz powietrza lub płyn do czyszczenia blatów. Zajęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, uczestnicy ze zdziwieniem przyjmowali fakt, iż z prostych składników, które każdy ma w domu można wyczarować środki czystości, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale też dla naszej skóry.
O godz. 16.00 Pani Elżbieta Ogrodowczyk - doradca żywieniowy, psychodietetyk, diet coach, mówiła o wpływie diety na nasze samopoczucie i zdrowie, o zmianach zachodzących w organizmie z biegiem lat i różnym zapotrzebowaniem na składniki w diecie. Wśród naszych uczestników przeprowadzone zostało losowanie nagrody - dziennego zestawu diety pudełkowej, który wygrała Pani Teresa Karbowska. Dziękujemy naszym gościom za poprowadzenie zajęć a naszym uczestnikom za obecność.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu "Kultura dla seniora - senior dla kultury", który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna