Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty dla seniorów w ramach projektu "Kultura dla seniora - senior dla kultury"

Projekt „Kultura dla seniora – senior dla kultury” to atrakcyjna forma spędzania czasu po zakończonej karierze zawodowej. Potwierdzają to jego uczestnicy, którzy z tygodnia na tydzień zaskakują nas swoimi pomysłami i zangażowaniem.

W ubiegłym tygodniu seniorzy wzięli udział w warsztatach plastycznych, w czasie których kończyli tkać makatki. Ćwiczyli repertuar podczas warsztatów wokalnych, a w trakcie zajęć tanecznych przygotowywali choreografię do występu na Targach Seniora. Natomiast w piątek (16.11) odbyły się próby grupy teatralnej. W minionym tygodniu podsumowaliśmy również warsztaty fotograficzne.

Projekt "Kultura dla seniora - senior dla kultury" otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna