Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty filmowe - Akademia +60

W ramach projektu "Akademia +60", 11 września w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu, odbyły się warsztaty filmowe.

Uczestników od razu rzucono na głęboką wodę. Prócz autoprezentacji najtrudniejszym zadaniem okazało się utrzymanie, przez pięć minut, kontaktu wzrokowego z osobą siedzącą naprzeciwko. Ćwiczenie miało nie tylko charakter integrujący, ale było także wprowadzeniem do sztuki dziennikarskiej przydatnej szczególnie podczas prowadzenia wywiadów.

Seniorzy wcielili się w rolę redaktorów, próbując "wycisnąć" jak najwięcej informacji od prowadzących na temat specyfiki ich pracy. Wszystko po to, by nabyć podstawowe umiejętności do stworzenia krótkiego filmu, który swoją premierę będzie miał podczas grudniowych Targów Seniora.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna