Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sekcja wokalna

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi wokaliści szlifowali swój talent w CSE „Światowid” w Elblągu początkowo pod kierunkiem Macieja Skrzypczaka. O „Skaczących nutkach” słyszało wielu. Występowali m.in. w Światowidzie z mini koncertem kolęd, wzięli udział w nagraniu płyty „Kolędowanie”, a także zaśpiewali podczas Elbląskiego Dnia Psa. To właśnie w ramach sekcji wokalnych powstają dziecięce i młodzieżowe zespoły, których można posłuchać podczas różnych wydarzeń, nie tylko kulturalnych.
Od marca 2017 zespół prowadzi Urszula Zajko-Olejniczak, chórzystka zespołu "Cantata" i prezes zarządu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki "Cantata". 

 

SEKCJA WOKALNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Podczas zajęć dzieci pracują nad warsztatem wokalnym, świadomością głosu, emisją, dykcją i kształtowaniem słuchu w śpiewie. Śpiewanie, muzyczne zabawy i wspólne słuchanie muzyki daje dzieciom możliwość pobudzenia i rozwijania kreatywności i muzycznej wyobraźni.

Sekcja wokalna dla dzieci realizowana jest w dwóch grupach wiekowych:
1. grupa młodsza - dzieci w wieku 6-9 lat;

2. grupa starsza - dzieci w wieku 10-14.
 

Zajęcia odbywają się we wtorki:

1. grupa młodsza - godz. 16.00-17.00

2. grupa starsza - godz. 17.00-18.00 

 

Odpłatność: 50 zł/m-c

Instruktor: Urszula Zajko-Olejniczak

Zapisy: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub kom. 605 636 670

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna