Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sekcja wokalna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi wokaliści szlifowali swój talent w CSE „Światowid” w Elblągu pod kierunkiem Macieja Skrzypczaka.  O „Skaczących nutkach” słyszało wielu. Występowali m.in. w „Światowidzie” z mini koncertem kolęd, wzięli udział w nagraniu płyty „Kolędowanie”, a także zaśpiewali podczas Elbląskiego Dnia Psa. To właśnie w ramach sekcji wokalnych powstają dziecięce i młodzieżowe zespoły, których można posłuchać podczas różnych wydarzeń, nie tylko kulturalnych.

Od marca 2017 zespół prowadzi Pani Urszula Zajko-Olejniczak, chórzystka zespołu "Cantata" i prezes zarządu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Cantata. 

 

SEKCJA WOKALNA

Dzieci podczas zajęć będą pracowały nad warsztatem wokalnym, świadomością głosu, emisją, dykcją i kształtowaniem słuchu w śpiewie. Podczas śpiewania, muzycznych zabaw i wspólnego słuchania muzyki dzieci będą pobudzać i rozwijać swoją kreatywność i muzyczną wyobraźnię. Zajęcia będą odbywały się we wtorki.

Zajęcia kierowane są do dzieci 6 - 12 lat.

Pierwsze zajęcia

17.09.2018, godz. 17.00 – 19.00

Odpłatność: wrzesień 2018 – płatność 25 zł (połowa miesiąca)

pozostałe miesiące 50 zł/m-c (zajęcia odbywają się raz w tygodniu).

Instruktor: Urszula Zajko - Olejniczak

Zapisy: 55 611 20 77, urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna