Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie z kompetencji komputerowych dla wolontariuszy - "Elbląscy edukatorzy dla seniorów"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zagraj w grę miejską

2014-09-19,

Kategoria : Imprezy

Znasz Elbląg? Jesteś spostrzegawczy i odważny? Ta gra jest właśnie dla takich jak Ty! Centrum Spotkań Europejskich Światowid już przyjmuje zgłoszenia. Udział w zabawie jest bezpłatny.
 
 Wystawa na placu katedralnym, warsztaty z animacji i konkurs fotograficzny – to wszystko dzieje się w ramach projektu „Spacer w przeszłość” realizowanego z Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.
Teraz czas na grę miejską organizowaną dla szkół, a także dla młodszych i starszych elblążan. Zgłaszać się mogą również turyści, którzy odwiedzają nasze miasto.
- 19 września odbędzie się gra miejska organizowana dla szkół – mówi Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu „Patriotyzm Jutra 2014”. - Osobno zagrają uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Dzień później do wspólnej zabawy zapraszamy chętnych elblążan i turystów.
Podczas gry miejskiej uczestnicy będą musieli wykazać się podstawową wiedzą na temat Elbląga, a także spostrzegawczością, logicznym myśleniem i odwagą. Podsumowaniem gry miejskiej będzie spotkanie w punkcie finalnym (na placu katedralnym w miejscu wystawy „Spacer w przeszłość”) i wspólne stworzenie dużego obrazu prezentującego historię Elbląga i okolic.
Gra miejska odbędzie się 19 i 20 września i trwać będzie od godz. 9 do 13. Światowid prosi o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mailowy: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 55 611 20 50 oraz w regulaminie gry miejskiej, który znajduje się poniżej.

Gra miejska organizowana jest w ramach projektu „Spacer w przeszłość” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.

 

 

Gra miejska rozpocznie się na placu katedralnym

Fot.  Ania Pogorzelska

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna