Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie z kompetencji komputerowych dla wolontariuszy - "Elbląscy edukatorzy dla seniorów"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapisz dziecko na taniec towarzyski w Promyku!

2020-09-10,

Kategoria : Taniec

Oczami wyobraźni widzisz swoje dziecko na parkiecie mistrzostw świata w tańcu? Wierzysz, że Twoja pociecha ma talent i czuje rytm? Nie trać czasu, zapisz dziecko na zajęcia tańca towarzyskiego w Centrum Tańca Promyk. Dzieci dołączają do grona osób, które razem przeżywać będą sukcesy, podejmować będą wyzwania i stworzą bardzo silną ekipę, która razem będzie mogła osiągnąć wszystko!

Każde zajęcia to ponad godzinna przygoda taneczna, podczas której najmłodsi nauczą się m.in. walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, rumby, samby i fokstrota. Tańczące dzieci mogą pochwalić się lepszą motoryką, postawą ciała niż ich rówieśnicy, a także umiejętnością zachowania równowagi. Taniec przychodzi z pomocą również podczas nauki w szkole. Oto przykład – wyobraźnia przestrzenna, intensywnie rozwijana przy powtarzaniu figur i układów choreograficznych, przyda się podczas lekcji matematyki!

Zajęcia z dziećmi prowadzą doświadczeni instruktorzy. Co ważne: dla nowych uczestników mamy 2 tygodnie bezpłatnych zajęć we wrześniu. Zaczynamy od 19.09.2020 - zapraszamy!

 

Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu:

sobota | godz. 12.00 – 13.25

niedziela | godz. 10.00 – 11.25 – start zajęć 19.09.2020

 

miejsce | Centrum Tańca „Promyk” ul. Browarna 80, Elbląg

zapisy| biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00;

tel.              +48 55 611 01 30/40,

tel. kom.      +48 609 977 220

e-mail:         promyk@swiatowid.elblag.pl

www.promyk.elblag.pl


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna