Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie z kompetencji komputerowych dla wolontariuszy - "Elbląscy edukatorzy dla seniorów"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Coś dla miłośników sztuk plastycznych

2008-10-03,

Kategoria : Wystawy

W środę, 8 października o godz. 16:00 w Galerii Nobilis centrum kultury „Światowid” odbędzie się wernisaż wystawy pn. "Kompozycje". Jest to pokonkursowa prezentacja prac plastycznych w dziedzinie rysunku, malarstwa, batiku oraz grafiki. Wstęp jest wolny.

 

Tego dnia CKiWM „Światowid” przygotowało dla miłośników sztuk pięknych także inne atrakcje, bowiem oprócz wystawy odbędą się warsztaty batiku dla młodzieży, konkurs plastyczny oraz wykład z historii sztuki.

 

Program III Konkursu Plastycznego Kompozycje:

godz. 11.00 - 13.00 - warsztaty batiku dla młodzieży;

godz. 13.00 - 15.00 - konkurs plastyczny pn. "Rysunek intuicyjny";

godz. 16.00 - uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej "Kompozycje" oraz wręczenie nagród i wyróżnień;

godz. 17.00 -wszystkich miłośników sztuki zapraszamy na wykład z zakresu historii sztuki pt. "Grafika na przestrzeni wieków".

Wstęp jest wolny.

Konkurs jest częścią projektu "Pomosty - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej" realizowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna