Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie z kompetencji komputerowych dla wolontariuszy - "Elbląscy edukatorzy dla seniorów"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Koń by się uśmiał!

2007-08-02,

Kategoria : Wystawy

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid zaprasza na wernisaż wystawy ''Koń by się uśmiał'' autorstwa Wiktorii Pierlejewskiej.

 

Wystawa prezentowana jest w cyklu "Promocje", a otwarta zostanie 16 sierpnia o godz. 18.00. Oglądać ją będzie można na I i II piętrze CKiWM "Światowid" do 15 września.

 

 Wiktoria Pierlejewska pochodzi z Młynar. Ma 13 lat, w tym roku ropoczyna naukę w gimnazjum. Od 4 lat interesuje się jazdą konną.
- Moja przygoda z końmi rozpoczęła się od wyjazdu do stadniny w Zastawnie, gdzie narodziła się moja pasja do koni - mówi autorka prac. - Początkowo zajmowałam się tylko jazdą konną, ale z czasem zaczęłam zabierać do stadniny aparat fotograficzny.

 

Robiąc zdjęcia starała się uchwycić najciekawsze momenty z życia koni, aby jeszcze bardziej podkreślić ich piękno. Jak mówi w ten sposób zainteresowała się fotografią, z którą chce związać swoją przyszłość.
Zdjęcia przedstawiają zabawy koni, ich dynamikę, mimikę i emocje.

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna