Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie z kompetencji komputerowych dla wolontariuszy - "Elbląscy edukatorzy dla seniorów"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Poplenerowa wystawa

2007-08-21,

Kategoria : Wystawy

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid" zaprasza na poplenerową wystawę.


W piątek, 31 sierpnia o godz 18.00 w Galerii Nobilis otwarta zostanie wystawa prac, jakie powstały w Kadynach w pierwszych dniach lipca.
Przypomnijmy - od 4 do 8 lipca w Stajni "Cegielnia" i na Plaży Srebrna Riwiera w Kadynach (należących do współorganizatora, Hotelu Srebrny Dzwon) w ramach projektu "Kadyny - wioska sztuki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego młodzież z regionu tworzyła prace malarskie i ceramiczne.
Na wystawie, którą oglądać będzie można do 12 września wystawione zostaną także prace dziennikarzy, którzy z okazji Dnia Dziennikarza odwiedzili artystów i sami spróbowali swoich sił w sztuce.

 

Zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego „Rozwój inicjatyw lokalnych" ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna