Zbliża się 23. edycja MFT Baltic Cup | Zapowiedź wideo

W trzeci październikowy weekend (20-22.10.), w Elblągu odbędzie się 23. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup”. Jest to jedna z najważniejszych imprez tanecznych w Polsce. Elbląg znów stanie się stolicą tańca! Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi wideo.

Na elbląskim parkiecie zobaczyć będzie można zarówno początkujących tancerzy, jak również zawodników, dla których taniec jest esencją życia. Publiczność będzie mogła podziwiać występy tancerzy w różnych kategoriach wiekowych. Celem imprezy jest popularyzacja tańca towarzyskiego jako formy wychowania, rekreacji oraz rozrywki, przedstawienie szerokiej publiczności walorów artystycznych tańca, wyłonienie najlepszych par w sportowym tańcu towarzyskim, a także integracja dzieci i młodzieży.

Program turnieju każdorazowo uświetniają inne ważne imprezy. W tym roku Elbląg będzie organizatorem WDSF Rising Stars World Challenge Cup Standard oraz Mistrzostw Europy w tańcach standardowych u-21.

Cały czas trwa promocja biletów (kończy się 2 października) na 23. edycję MFT Baltic Cup. Bilety w cenie 30 złotych (na trybuny) będzie można nabyć w kasie CSE „Światowid” w Elblągu. Po tym terminie te same bilety kosztować będą 50 zł na piątek, 60 zł na sobotę i niedzielę.

Organizatorami imprezy są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Polski Związek Sportu Tanecznego i Stowarzyszenie Jantar.
23 edycję Międzynarodowego Festiwalu Baltic Cup dofinansowano: ze środków budżetu państwa z części, której dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki; współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląga.

Szczegóły 23 edycji MFT Baltic Cup na stronie festiwalu: www.balticcup.pl

Bilety w promocyjnej cenie:
-> online
-> w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,


Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 68 lub mailowo pod adresem: marketing@swiatowid.elblag.plZobacz również

Zapisz się do newslettera