Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Klub Aktywnego Seniora w czerwcu

Choć pogoda sprzyja spacerom na świeżym powietrzu, nasi seniorzy nie rezygnują ze spotkań Klubu Aktywnego Seniora. W czerwcu odbyły się "Rozmowy przy szydełkowaniu", spotkania brydżowe oraz wykład na temat budowy ucha.

Podczas wykładu poruszone także zostały kwestie chorób uszu, prawidłowego czyszczenia uszu, różnic między aparatami słuchowymi, a wzmacniaczami słuchu. Po spotkaniu protetyk słuchu i logopeda przeprowadził dla chętnych przesiewowe badanie słuchu.

Klub Aktywnego Seniora działa w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu od marca w ramach projektu "Elbląscy edukatorzy dla seniorów", który został dofinansowany przez Program Unii Europejskiej Erasmus+.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna