Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Klub Aktywnego Seniora w październiku

Spotkania brydżowe oraz "Rozmowy przy szydełkowaniu" to stałe działania Klubu Aktywnego Seniora. W październiku dodatkowo odbyły się warsztaty tworzenia ozdób z wikliny papierowej, a także pokaz włóczek i akcesoriów do robótek ręcznych.

Zajęcia z wikliny papierowej poprowadziła Wanda Wesołowska, członkini światowidowego klubu seniora. Natomiast asortyment sklepu Szyte24.pl prezentowała jego właścicielka i pasjonatka szydełka, Teresa Kulwicka.

Klub Aktywnego Seniora działa w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu w ramach projektu "Elbląscy edukatorzy dla seniorów".

Projekt "Elbląscy edukatorzy dla seniorów" jest realizowany przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+.

                                                                                                     

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna