Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ozdoby z wikliny papierowej - Klub Aktywnego Seniora

Papierowa wiklina to wciąż jeszcze nowa, ale i bardzo ciekawa technika rękodzieła artystycznego. Popularność i sukces zawdzięcza temu, że jest dość prosta, tania, a jednocześnie bardzo efektowna. Uczestnicy zajęć wykorzystując ogólnodostępne materiały (gazety, makulatura), stworzyli oryginalne i niezwykłe formy - papierowe pojemniki, kubełki. Warsztaty odbyły się 15 października.

Warsztaty tworzenia wikliny papierowej poprowadziła Wanda Wesołowska - członkini Klubu Aktywnego Seniora działającego w CSE "Światowid" w Elblągu.

Zajęcia były działaniem, realizowanym w ramach projektu „Elbląscy edukatorzy dla seniorów”, współfinansowanym przez Program Unii Europejskiej Erasmus+.

  

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna