Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Seniorzy w Elblągu mają swojego Erasmusa

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu świętuje europejskie wydarzenie jakim jest Erasmus Day [warsztaty z rozwoju osobistego dla seniorów] Impreza odbyła się 10 października, była to okazja, aby poznać działania „Światowida” na rzecz seniorów realizowane w ramach erasmusowego projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów”.

Wydarzenie adresowane dla seniorów, którzy mieli ochotę w ciekawy sposób spędzić jesienne przedpołudnie w CSE "Światowid". Imprezy rozpoczęły się od występów grup: „Łączymy pokolenia” oraz „Światowidki”. Następnie można było wziąć udział w warsztatach rozwoju osobistego, które poprowadziła Danuta Gizińska - arteterapeutka i coach, uczestniczka wielu warsztatów, m.in. z komunikacji opartej na empatii (język NVC Rosenberga), studium mediacji, świadomej pracy z ciałem. Absolwentka kursów dla trenerów dramy i metody Points Of You.

#ErasmusDays jest inicjatywą mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. Przez 3 dni, 10-12 października 2019 roku, na terenie całego świata (!) będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna