Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty samorozwoju: JA KOBIETA - NA PEWNYM ETAPIE ŻYCIA

Rozwód, utrata pracy, syndrom pustego gniazda, strach przed starzeniem się, choroba, śmierć w rodzinie to tematy, które będą poruszane w trakcie warsztatów dla kobiet pn. "Ja kobieta". W Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, 20 lutego, odbyło się pierwsze spotkanie przeznaczone dla kobiet, które czują potrzebę powrotu do siebie i odnalezienia nowej drogi. Zajęcia realizowane są w ramach projektu "Elbląscy edukatorzy dla seniorów".

- Warsztaty dedykowane są nie tylko paniom w kryzysie, ale wszystkim tym, które czują potrzebę zatrzymania się i dokonania pogłębionej refleksji. Planowany jest cykl sześciu spotkań, na których zostaną poruszone tematy dotyczące samoświadomości i samorozwoju - mówi Danuta Gizińska, arteterapeutka oraz coache. - Zadamy sobie pytania o to, na jakim etapie jesteśmy w życiu, jakimi kobietami chciałybyśmy być, wsłuchamy się we własną intuicję, dowiemy się, czego potrzebujemy, w jaki sposób dbać o siebie, co nas, kobiety, kształtuje, czego potrzebujemy, z czym sobie radzimy, a z czym nie. Spróbujemy wyznaczyć swoje granice na nowo, nauczymy się słuchać siebie, doceniać to, co mamy, jak mówić o swoich potrzebach.

Warsztaty odbywają się w ramach Klubu Aktywnego Seniora, który jest działaniem projektu pn. "Elbląscy edukatorzy dla seniorów".

Projekt „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” jest realizowany przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna