Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty szydełkowania - Klub Aktywnego Seniora

W poniedziałek, 28 października, w ramach "Rozmów przy szydełkowaniu" odbyła się prezentacja włóczek, kordonków i akcesoriów do szydełkowania. Nie zabrakło czasu na wspólne "dzierganie" oraz wymianę doświadczeń.

Gościem spotkania była Teresa Kulwicka, założycielka sklepu internetowego Szyte24.pl oraz pasjonatka rzeczy ręcznie robionych. Prezentowała asortyment swojego sklepu (a właściwie jego niewielką część) i opowiadała o miłości do szydełkowania, pierwszych próbach robienia maskotek na szydełku oraz sentymencie do wykonanej pracy.

"Rozmowy przy szydełkowaniu" składają się na cykl spotkań Klubu Aktywnego Seniora, działającego w ramach projektu pn. "Elbląscy edukatorzy dla seniorów".

Projekt "Elbląscy edukatorzy dla seniorów" jest realizowany przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+.

   

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna