DKF: „Zwierzęta”

Już w czwartek, 7 lutego 2019 o godz. 19.00 Kino Światowid zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka.

To już trzecie spotkanie tego roku. Tym razem pod lupę zostanie wzięty film „Zwierzęta” w reżyserii Grzegorza Zglińskiego. Opowiada on historię pary – Nicka i Anny, którzy wyjeżdżają na wakacje do Szwajcarii, w celu przezwyciężenia kryzysu małżeńskiego. Po tajemniczym wypadku bohaterowie zaczynają doświadczać dziwacznych wizji – żadne z nich nie wie, czy wydarzenia, które im się przytrafiają rzeczywiście mają miejsce, czy też może rozgrywają się w ich wyobraźni.

Jak zawsze czeka Was projekcja filmu i dyskusja na jego temat tuż po seansie. Bilety do nabycia w kasie Kina Światowid lub online. Koszt biletu wynosi tylko 10 zł.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera