Kino Światowid zaprasza na Filmowe Rozgrywki

Kino Światowid serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Filmowych Rozgrywek. Tym razem konkurs wiedzy o polskim kinie współczesnym odbędzie się… online. Start 15 kwietnia o godzinie 17:00!

Filmowe Rozgrywki na stałe wpisały się w kalendarz działań Kina Światowid. Do tej pory uczestnicy zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, polskiej komedii, horrorów. Tym razem gracze staną przed podwójnym wyzwaniem. Po pierwsze, zakres wiadomości, których dotyczyć będzie test, obejmuje polskie kino współczesne po 2005 roku. Dlatego też warto przypomnieć sobie sylwetki polskich reżyserów, aktorów, czy nagradzane filmy na międzynarodowych festiwalach. Po drugie, tradycyjne spotkania w kinie  zastąpione zostanie konkursem online.

Filmowe Rozgrywki odbędą się 15 kwietnia 2020 o godzinie 17:00, na platformie internetowej www.quizizz.com. Konkurs skierowany jest do widzów Kina Światowid powyżej 15. roku życia, a udział w konkursie jest bezpłatny.

By wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się w platformie www.quizizz.com oraz przesłać drogą mailową formularz zgłoszeniowy (do 15 kwietnia, do godz. 12:00) wraz z klauzulą informacyjną na adres: kino@swiatowid.elblag.pl – dokumenty do pobrania znajdują się w linku: https://tinyurl.com/ve58gkw

Regulamin konkursu zaś dostępny jest tutaj: https://tinyurl.com/umplc3d

Pliki do pobrania

  • doc

    Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych

    pobierz
  • doc

    Formularz zgłoszeniowy

    pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera