Weź udział w konkursie wokalnym „Domowe śpiewanie” (wideo)

W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa zapewne każdy tęskni już za kulturą i twórczą zabawą. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom dzielenia się emocjami i wyrażania siebie, proponujemy Wam udział w domowym talent show. Nagraj w domu swoją ulubioną  piosenkę i wyślij ją do nas! Czekamy do 30 czerwca.

Śpiewać każdy może, szczególnie w domowym zaciszu. Pokaż nam, co Ci w duszy gra! Tak jak zrobiła to Paulina (jej film znajdziecie poniżej). Nagraj swoje wykonanie ulubionej piosenki w wersji audio lub wideo i podziel się nim z nami!

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do różnych grup wiekowych: najmłodsi muszą mieć ukończone 6 lat, górnej granicy wiekowej nie przewidujemy. Na Wasze nagrania czekamy do 30 czerwca 2020 roku. Najlepsze z nich nagrodzimy voucherami, bonami upominkowymi, książkami oraz grami planszowymi.

Wyniki konkursu poznacie najpóźniej 10 lipca – opublikujemy je na naszej stronie internetowej.

Wszelkich informacji na temat konkursu szukajcie w Regulaminie opublikowanym poniżej, a także pod numerem telefonu: 55 611 20 89 lub poprzez maila: paulina.ponichtera@swiatowid.elblag.pl 

Pliki do pobrania

 • pdf

  Regulamin Konkursu pn. "Domowe Śpiewanie"

  pobierz
 • docx

  Formularz zgłoszeniowy na Konkurs pn. "Domowe Śpiewanie"

  pobierz

Wideo

 • Billie Eilish - Everything I wanted (cover by Paulina Ponichtera)

Zobacz również

Zapisz się do newslettera