Weź udział w konkursie plastycznym „Wzorowa sztuka”

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu to miejsce, w którym każdy może realizować swoje artystyczne pasje. Zanim jednak na nowo otworzymy nasze pracownie i rozpoczniemy zajęcia w sekcjach, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. Stwórz swoją pracę w domu i wyślij ją do nas. Czekamy do 30 czerwca.

Jeśli Twoja głowa jest pełna pomysłów na prace plastyczne, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zacznij od odwiedzenia strony www.cyfrowewm.pl. Zajrzyj do zakładki Katalog zbiorów, wybierz z niego jeden obiekt, odwzoruj go dowolną techniką i wyślij nam zdjęcie swojej pracy. Pamiętaj, że dla nas liczy się Twoja kreatywność! 

— Nie ma nic lepszego niż edukacja poprzez twórczą zabawę. Zapraszam do udziału wszystkich artystów, małych i dużych. Prace konkursowe powinny przedstawiać obiekty ze zbiorów Regionalnej Pracowni Digitalizacji. Jest ich ponad 600 i są to obiekty zarówno muzealne, jak i architektoniczne. Trzeba wybrać jeden z nich i odwzorować go dowolną techniką plastyczną lub jakąkolwiek kreatywną techniką w formie manualnej — mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do różnych grup wiekowych: najmłodsi muszą mieć ukończone 6 lat, a górnej granicy wiekowej nie przewidujemy. Na prace konkursowe czekamy do 30 czerwca 2020 roku. Najlepsze z nich nagrodzimy voucherami, bonami upominkowymi, książkami oraz grami planszowymi. Wyniki konkursu poznacie najpóźniej 10 lipca – opublikujemy je na naszej stronie internetowej.

Szczegółowych informacji na temat konkursu szukajcie w regulaminie opublikowanym, wraz z formularzem zgłoszeniowym, poniżej, a także pod numerem telefonu: 55 611 20 89 lub poprzez maila: paulina.ponichtera@swiatowid.elblag.pl.

Pliki do pobrania

  • pdf

    Regulamin Konkursu „Wzorowa sztuka”

    pobierz
  • docx

    Formularz zgłoszeniowy na Konkurs „Wzorowa sztuka”

    pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera